İNTERNETİN DÜNYASINA YÖN VERİYORUZ

KURUMSAL + BİREYSEL / WEB + SOSYAL + MOBİL ÇÖZÜMLER

İstanbul ve Ankara merkezli çalışma ofislerimizde size özel çalışmalarla dijital medyanın imkanlarını keşfedin.

TANIYIN

DigitalFabbrika SİZE NELER SUNAR?

Freelancing fırsatlarıyla her bütçeye uygun şekilde işinizin başlangıç aşamasından, kurumsal geçiş hizmetlerine kadar iş zekası ve dijital medya hizmetlerini bizden talep edebilirsiniz.

w

SOSYAL MEDYA


Sosyal mecralardan hedef kitlenize sizin adınıza içerik oluştur, paylaşırız. Sosyal medyada rakiplerinizi ve sizi izler hedef kitlenizle olan irtibatın analizini yaparız.

g

İŞ ZEKASI


Yeni iş kuranlar, küçük ve orta ölçekli işletmelerinde büyüme ve küçülme hedefleri olanlar girişimciler için teknoloji yatırımlarını planlarız.

WEB HİZMETLERİ


Tüm işletmeler için  KOSGEB standartlarına uygun barındırma (hosting), domain (alan adı) ve marka – kurumsal sayfa tasarımı, bakımı yaparız. Dahası tüm müşterilerinizle olan ilişkilerinizi online yönetebileceğiniz özel ekranlar tasarlarız.

Her Şey Size Özel

Freelancing fiyat/performans avantajıyla digitalFabbrika iş ortaklarının hepsi aynı ilgiyi hak ediyor. Önünüzdeki engellere karşı iş zekası, iş analizi, müşteri sadakati ve dijital medya çalışmalarıyla ihtiyaç duyduğunuz alanlarda profesyonel çözümler üretiyoruz.

BİRLİKTE BAŞARALIM

ÇALIŞMA MODELİ: Geleceği Gör

Ölçülebilir işler ölçülebilir sonuçlar üretir

Yaptığımız işlere başlamadan önce derin bir araştırma ve analiz süreci işletiriz. Müşterilerimizin beklentilerini muhtemel sonuçlara dönüştürerek final aşaması öngörülebilir planlarımızı oluştururuz. Planlarda 4 temel referansımız bize yol gösterir. Yaptığımız analizlerle müşterilerimizin karakteri ortaya konulur. Bu karakterin dijital dünyadaki hedefleri ve iletişim stratejisi yaratıcılığın tetiklediği tasarımlarla çizilir. Bizce her müşterimizin dolayısıyla her DNA’nın bir rengi vardır. Bu renklerin hedef kitleyi yakalaması için en doğru teknik altyapının kurulması ise başka bir süreçtir. Dünya değişir, bu bilinçle her işimizi noktalarken son referansımız gelişmeye açık bir altyapı kurduğumuzdan emin olmaktan geçer.

01

ANALİZ


Saha Araştırması
Rekabet Analizi
Bütçeleme

02

TEŞHİS


Marka konumlandırması
Marka hedefleri
Strateji belirleme

03

TEKNİK


Altyapı tasarımı
Teknik öyküleme
Değer oluşturma

04

GELİŞTİRME


Algı araştırması
Rakip analizi
SWOT analizi
Rakip analizi

Son Çalışma

Son Proje

Yeni Çalışma

Freelancing Nedir?

Kısaca serbest çalışma modelidir. Yalnızca işinizde geliştirilmesi gereken konular için saatlik ücretlendirmeyle KDV ödemeden  öz kaynaklarınızın dışında çalışan kiralama şeklidir.

Dijital Medya Nedir?

Dijital medya, karmaşık bir iletişim ağıdır. Bu ağ tamamen dijital sahada yer alır. İçinde sosyal medya platformları, yazılımlar, web sayfaları vb. bulunur.

Sosyal & Mail

atolye@digitalfabbrika.com

TEKLİF FORMU

6 + 1 =